fbpx

GGVV


Claes Magnusson
Hestra-Handsken
Äspåsvägen 5, 335 71 Hestra
0370–33 97 00
claes.magnusson@hestragloves.se


Henrik Sjöberg
Entreprenör & egenföretagare (BREZZA MARINE AB, Focused Minds & Future Properties Holding AB)
0793–39 40 95
info@brezzamarine.com


Ludvig Göhlin
Göhlins
Frejgatan 3, 335 31 Gnosjö
0370–33 15 22
ludvig.gohlin@gohlins.se


Mim Andersson
Svenstigs Bil AB
Box 2216, 331 02 Värnamo
0370–205 51
mim.andersson@svenstigs.se


Sandra-Stina Vesterlund

Höglandet


Anders Olsson
Sjöbergs Workbenches
Fabriksgatan 1, 576 95 Stockaryd
0382–257 09
anders.olsson@sjobergs.se


Cecilia Nilsson (Ordförande)
Cecilia Nilsson Consulting AB
Tranås
0703–01 69 33
cecilia@cecilianilssonconsulting.se


Joakim Stenqvist
Infraservice Scandinavian AB
Lillhemsgatan 18, 571 34 Nässjö
038–31 33 00
joakim.stenqvist@infraservice.nu


Jonas Almqvist
Sävsjö Näringsliv Höglandet
070–59 123 54
jonas.almqvist@bufab.com


Jonas Hernborg
Elitfönster AB
Box 153, 574 22 Vetlanda
070-3949 859
jonas.hernborg@elitfonster.se


Margareta Carlsson
Solberga station AB
Nässjövägen 5, 571 76 Solberga
Telefon: 0380–203 31, SMS: 070-722 37 34
margareta.carlsson@solbergastation.se


 

Jönköping


Anders Jonzon
Jönköping University
036–10 14 08
anders.jonzon@ju.se


Christian Claesson
Lundberg, Fastighets AB
Smedjegatan 16, 553 20 Jönköping
0709-21 66 14
christian.claesson@lundbergs.se


Daniel Fransén
Red Capes IT AB
Östra Storgatan 7-9, 553 21 Jönköping
076–338 15 77
daniel@redcapesit.se


Ida Severin
Länsförsäkringar Jönköping
Barnarpsgatan 22, 553 16 Jönköping
036–19 92 97
ida.severin@lfj.se


Kenneth Johansson
Infobric AB
Gjuterigatan 9, 553 18 Jönköping
036–34 03 02
kenneth.johansson@infobric.se


Lisa Florby
Vem AB
Gjuterigatan 20, 553 18 Jönköping
072-6440 700
lisa.florby@vem.se


Lovisa Hamrin
Herenco
Skolgatan 24, 553 16 Jönköping
036–30 41 81
lovisa.hamrin@herenco.com


Mathias Bransmo
Kvadrat AB
Södra Strandgatan 3, 553 20 Jönköping
070–788 51 80
mathias.bransmo@kvadrat.se


Mattias Flodin
Saab AB
Stensholmsvägen 20, 561 85 Huskvarna
mattias.flodin@saabgroup.com


Mileva Blomberg
Grand Hotell
Hovrättstorget 1, 553 21 Jönköping
0722–33 68 12
mileva@grandhoteljonkoping.se


Niklas Broberg
Husqvarna AB
Drottninggatan 2, 561 82 Huskvarna
036-14 67 30
niklas.a.broberg@husqvarnagroup.com


 

Byt eller uppdatera din webbläsare!

Din webbläsare är för gammal för att sidan ska visas! Ladda ner en ny version av Internet Explorer eller använd Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox eller Safari