GGVV


Claes Magnusson
Hestra-Handsken
Äspåsvägen 5, 335 71 Hestra
0370–33 97 00
claes.magnusson@hestragloves.se


Henrik Sjöberg
Entreprenör & egenföretagare (BREZZA MARINE AB, Focused Minds & Future Properties Holding AB)
0793–39 40 95
info@brezzamarine.com


Ludvig Göhlin
Göhlins
Frejgatan 3, 335 31 Gnosjö
0370–33 15 22
ludvig.gohlin@gohlins.se


Mats Hilding
Axelent
Box 1, 335 04 Hillerstorp
0370–37 37 31
mats.hilding@axelent.se


Sandra-Stina Vesterlund
Doxa Plastics
Kärdavägen 28, 331 95 Värnamo
070–521 04 80
sandra@doxaplastics.com


Thord Sandahl
Sandahlsbolagen AB
Box 2045, 331 02 Värnamo
037–051 60 00
thord.sandahl@sandahlsbolagen.se


 

Höglandet


Anders Olsson
Sjöbergs Workbenches
Fabriksgatan 1, 576 95 Stockaryd
0382–257 09
anders.olsson@sjobergs.se


Joakim Stenqvist
Infraservice Scandinavian AB
Lillhemsgatan 18, 571 34 Nässjö
038–31 33 00
joakim.stenqvist@infraservice.nu


Jonas Almqvist
Sävsjö Näringsliv Höglandet
Box 2266, 331 02 Värnamo
070–59 123 54
jonas.almqvist@bufab.com


Margareta Carlsson
Solberga station AB
Nässjövägen 5, 571 76 Solberga
Telefon: 0380–203 31, SMS: 070-722 37 34
margareta.carlsson@solbergastation.se


Sofie Eriksson
Eriksson & Lönn
Stålvägen 6c, 574 38 Vetlanda
0383–108 00
sofie@elbyggab.se


 

Jönköping


Anders Jonzon
Saab AB
Stenholmsvägen 20, 561 39 Huskvarna
076–896 71 16
anders.jonzon@saabgroup.com


Daniel Fransén
Red Capes IT AB
Östra Storgatan 7-9, 553 21 Jönköping
076–338 15 77
daniel@redcapesit.se


Fredrik Jutnäs
ELL-EFF Fastigheter
Smålandsgatan 16, 553 16 Jönköping
0727–14 18 14
fredrik.jutnas@lfj.se


Göran Rudén
Husqvarna AB
Drottninggatan 2, 561 82 Huskvarna
036–14 65 00
goran.ruden@husqvarnagroup.com


Ida Jergell (adjungerad styrelseledamot till mars 2021)
addPeople
Klostergatan 33, 553 32 Jönköping
073–706 80 80
ida@addpeople.nu


Ida Severin
Länsförsäkringar Jönköping
Barnarpsgatan 22, 553 16 Jönköping
036–19 92 97
ida.severin@lfj.se


Johanna Wärnbring
Bryggan Café & Bistro
Södra Strandgatan 8, 553 20 Jönköping
076–788 08 00
info@bryggancafebistro.se


Kenneth Johansson
Infobric AB
Gjuterigatan 9, 553 18 Jönköping
036–34 03 02
kenneth.johansson@infobric.se


Mathias Bransmo
Kvadrat AB
Södra Strandgatan 3, 553 20 Jönköping
070–788 51 80
mathias.bransmo@kvadrat.se


Sten Norinder
Beslut AB  
S:t Pauligatan 14, 553 13 Jönköping
070–642 21 36
sten@beslut.se


Sven-Åke Sjöstam
Sbsb Innovation AB
Residensgatan 1, 553 16 Jönköping
036–34 73 31
sven.sjostam@crossnet.se


 

Byt eller uppdatera din webbläsare!

Din webbläsare är för gammal för att sidan ska visas! Ladda ner en ny version av Internet Explorer eller använd Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox eller Safari