fbpx

GGVV


Claes Magnusson
Hestra-Handsken
Äspåsvägen 5, 335 71 Hestra
0370–33 97 00
claes.magnusson@hestragloves.se


Henrik Sjöberg
Entreprenör & egenföretagare (BREZZA MARINE AB, Focused Minds & Future Properties Holding AB)
0793–39 40 95
info@brezzamarine.com


Ludvig Göhlin
Göhlins
Frejgatan 3, 335 31 Gnosjö
0370–33 15 22
ludvig.gohlin@gohlins.se


Mats Hilding
Axelent
Box 1, 335 04 Hillerstorp
0370–37 37 31
mats.hilding@axelent.se


Sandra-Stina Vesterlund
Doxa Plastics
Kärdavägen 28, 331 95 Värnamo
070–521 04 80
sandra@doxaplastics.com


 

Höglandet


Anders Olsson
Sjöbergs Workbenches
Fabriksgatan 1, 576 95 Stockaryd
0382–257 09
anders.olsson@sjobergs.se


Cecilia Nilsson (Ordförande)
Cecilia Nilsson Consulting AB
Tranås
0703–01 69 33
cecilia@cecilianilssonconsulting.se


Joakim Stenqvist
Infraservice Scandinavian AB
Lillhemsgatan 18, 571 34 Nässjö
038–31 33 00
joakim.stenqvist@infraservice.nu


Jonas Almqvist
Sävsjö Näringsliv Höglandet
070–59 123 54
jonas.almqvist@bufab.com


Margareta Carlsson
Solberga station AB
Nässjövägen 5, 571 76 Solberga
Telefon: 0380–203 31, SMS: 070-722 37 34
margareta.carlsson@solbergastation.se


Sofie Eriksson
Eriksson & Lönn
Stålvägen 6c, 574 38 Vetlanda
0383–108 00
sofie@elbyggab.se


 

Jönköping


Anders Jonzon
Saab AB
Stenholmsvägen 20, 561 39 Huskvarna
076–896 71 16
anders.jonzon@saabgroup.com


Daniel Fransén
Red Capes IT AB
Östra Storgatan 7-9, 553 21 Jönköping
076–338 15 77
daniel@redcapesit.se


Ida Severin
Länsförsäkringar Jönköping
Barnarpsgatan 22, 553 16 Jönköping
036–19 92 97
ida.severin@lfj.se


Kenneth Johansson
Infobric AB
Gjuterigatan 9, 553 18 Jönköping
036–34 03 02
kenneth.johansson@infobric.se


Lovisa Hamrin
Herenco
Skolgatan 24, 553 16 Jönköping
036–30 41 81
lovisa.hamrin@herenco.com


Mathias Bransmo
Kvadrat AB
Södra Strandgatan 3, 553 20 Jönköping
070–788 51 80
mathias.bransmo@kvadrat.se


Mileva Blomberg
Grand Hotell
Hovrättstorget 1, 553 21 Jönköping
0722–33 68 12
mileva@grandhoteljonkoping.se


Sofia Axelsson
Husqvarna AB
Drottninggatan 2, 561 82 Huskvarna
sofia.axelsson@husqvarnagroup.com

Byt eller uppdatera din webbläsare!

Din webbläsare är för gammal för att sidan ska visas! Ladda ner en ny version av Internet Explorer eller använd Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox eller Safari