GGVV


Linda Fransson
Gnosjö Automatsvarvning AB
Box 182, 335 24 Gnosjö
037–033 32 50
linda@svarvning.nu


Morgan Ryhman
Pagoris AB
Box 83, 334 22 Anderstorp
037–11 77 70
morgan.ryhman@pagoris.se


Thord Sandahl
Sandahlsbolagen AB
Box 2045, 331 02 Värnamo
037–051 60 00
thord.sandahl@sandahlsbolagen.se


 

Höglandet


Haidi Lindqwist
Lindqwist Kommunikationsbyrå AB
Storgatan 44 A, 571 32 Nässjö
038–351 45 50
haidi@lindqwist.se


Joakim Stenqvist
Infraservice Scandinavian AB
Lillhemsgatan 18, 571 34 Nässjö
038–31 33 00
joakim.stenqvist@infraservice.nu


Jonas Almqvist
Bufab Group
Box 2266, 331 02 Värnamo
0370–69 69 00
jonas@almq.nu


Margareta Carlsson
Solberga station AB
Nässjövägen 5, 571 76 Solberga
Telefon: 0380–203 31, SMS: 070-722 37 34
margareta.carlsson@solbergastation.se


 

Jönköping


Anders Jonzon
Saab AB
Stenholmsvägen 20, 561 39 Huskvarna
076–896 71 16
anders.jonzon@saabgroup.com


Daniel Fransén
Red Capes IT AB
Järnvägsgatan 9, 553 15 Jönköping
076–338 15 77
daniel@redcapesit.se


Göran Rudén
Husqvarna AB
Drottninggatan 2, 561 82 Huskvarna
036–14 65 00
goran.ruden@husqvarnagroup.com


Henrietta Hansson
Länsförsäkringar Jönköping
Box 623, 551 18 Jönköping
036–19 90 00
henrietta.hansson@lansforsakringar.se


Johanna Wärnbring
Bryggan Café & Bistro
Södra Strandgatan 8, 553 20 Jönköping
076–788 08 00
info@bryggancafebistro.se


Kenneth Johansson
Infobric AB
Gjuterigatan 9, 553 18 Jönköping
036–34 03 02
kenneth.johansson@infobric.se


Mathias Bransmo
Kvadrat AB
Södra Strandgatan 3, 553 20 Jönköping
070–788 51 80
mathias.bransmo@kvadrat.se


Sten Norinder
Beslut AB  
S:t Pauligatan 14, 553 13 Jönköping
070–642 21 36
sten@beslut.se


Sven-Åke Sjöstam
Sbsb Innovation AB
Residensgatan 1, 553 16 Jönköping
036–34 73 31
sven.sjostam@crossnet.se


 

Byt eller uppdatera din webbläsare!

Din webbläsare är för gammal för att sidan ska visas! Ladda ner en ny version av Internet Explorer eller använd Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox eller Safari