fbpx

Cecilia Nilsson (Ordförande)
Cecilia Nilsson Consulting AB
0703–01 69 33
cecilia@cecilianilssonconsulting.se


Mathias Bransmo (Vice ordförande)
Kvadrat AB
Södra Strandgatan 3, 553 20 Jönköping
0707–88 51 80
mathias.bransmo@kvadrat.se


Lovisa Hamrin
Herenco
Skolgatan 24, 553 16 Jönköping
036–30 41 81
lovisa.hamrin@herenco.com


Joakim Stenqvist
Infraservice Scandinavian AB
Lillhemsgatan 18, 571 34 Nässjö
038–31 33 00
joakim.stenqvist@infraservice.nu


Sandra-Stina Vesterlund
Doxa Plastics
Kärdavägen 28, 331 95 Värnamo
070–521 04 80
sandra@doxaplastics.com


Ludvig Göhlin
Göhlins
Frejgatan 3, 335 31 Gnosjö
0370–33 15 22
ludvig.gohlin@gohlins.se


Ida Severin
Länsförsäkringar Jönköping
Barnarpsgatan 22, 553 16 Jönköping
036–19 92 97
ida.severin@lfj.se


Sofie Eriksson
Eriksson & Lönn
Stålvägen 6c, 574 38 Vetlanda
0383–108 00
sofie@elbyggab.se


Amanda Hilding (adjungerad styrelseledamot)
Axelent AB
Kävsjövägen 17, 335 73 Hillerstorp
0370–37 34 66
amanda.hilding@axelent.se

Byt eller uppdatera din webbläsare!

Din webbläsare är för gammal för att sidan ska visas! Ladda ner en ny version av Internet Explorer eller använd Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox eller Safari